25 Mart Diriliş Ertuğrul dizisi geceye damgasını vurdu

Çarşamba günlerinin sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul her hafta olduğu gibi bu haftada geceye damgasını vurdu.

Çarşamba günlerinin sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul her hafta olduğu gibi bu haftada geceye damgasını vurdu. Diriliş Ertuğrul dizisi son bölüm’de Ertuğrul, ele geçirdiği Halep komutanı Nasır’ı konuşturmak istedi. Fakat Nasır konuşmak yerine zehir içerek ölmeyi tercih etti ama buna Ertuğrul izin vermedi.

El-Aziz, Halime sultan ile nikah kıymak istediği sırada hocam evlenmeyi kabul ediyormusun sorusuna “Seninle evleneceğime ölürüm daha iyi ” demesi ile El Aziz rezil oldu. Selçuklu Şehzadesi Numan bey, altınlar ile Afşin beyi kullanarak Oğuz beylerini yanlarına çekmek istedi.Afşin ile kara toygar öldürme kararı aldı ve saray geleneklerine göre boğarak öldürdüler.

Kurtoğlu hain planlarına devam ederken, Tapınakçıların sarayına giderek Üstad ile görüştü. Süeyman Şah’ı öldürmek için hazırlıklarına başladı.

ERTUĞRUL YAKALANDI.

Ertuğrul, Halime sultan’ın evlenmediğini duyunca çok sevindi. Fakat kendisine sonradan bir haber geldi ve El Aziz ve Halime Sultan’ın av köşküne gideceğini duyunca hemen peşine düştü.Fakat El Aziz geleceğini bildiği için tuzak kurdu ve yakaladı.

Haber3.com Özel

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın