25 Mart Kara Para Aşk yeni bölüm’de heyecanla dorukta

her hafta çarşamba günlerinin sevilen dizisi olan Kara para aşk yeni bölüm’de heyecan dorukta. 25 Mart Kara Para Aşk 39.bölüm’de silahlar çekiliyor

her hafta çarşamba günlerinin sevilen dizisi olan Kara para aşk yeni bölüm’de heyecan dorukta. 25 Mart Kara Para Aşk 39.bölüm’de silahlar çekiliyor.Kara para aşk yeni bölüm bu hafta ekranlarda yayınlanacak.

Para ve hırs yüzünden hızla kirlenen dünyada, suçlularla giriştiği amansız mücadelelerde büyük başarılar kazanan Ömer Komiser, kız arkadaşı Sibel’le nişanlanmak için İstanbul’a gelir. Roma’da yaşayan Elif ise doğum gününde ailesiyle birlikte olmak için İstanbul’a gelir.

Ömer ile Elif aynı gece ölüm acısı yaşarlar. Ömer’in kız arkadaşı ve Elif’in babası cinayete kurban giderler. İkisi de cevaplayamadıkları sorularla baş başa kalırlar. Gergin ve önyargılı bir tanışmanın ardından peşlerine düştükleri her ipucu yollarını kesiştirir.

Ömer, Sibel’in katilini bulmaya, ona atılan iftiraları temizlemeye kararlıdır. Elif ise ömrünün en zor anlarını yaşarken, babasının göründüğünün aksine karanlık bir hayatı olduğu gerçeğiyle yüzleşir. Bu Elif’in yüzünde patlayan ne ilk ne de son tokat olacaktır. Elif, ailesi için tehlikelerle dolu, karanlık yolda kaybolmak üzeredir.

Başrollerini Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün’ün paylaştığı dizinin güçlü oyuncu kadrosunda Erkan Can da yer alıyor.

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat kaleme alıyor. Ay yapımın imzasıyla ekranlara gelen dizinin yönetmenliğini, Ahmet Katıksız yapıyor…

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın