Alex’ten, Aziz Yıldırım açıklaması !

Fenerbahçe’nin eski kaptanından Başkan Aziz Yıldırım’a mesaj var.

Alex’ten Mahmut Uslu’ya mesaj var. Brezilyalı yıldız, Mahmut Uslu’ya “Başkan bana kırgın olabilir. Hatta beni sevmeyebilir. Ben başkanı seviyorum. Saygı duyuyorum. F.Bahçe için her türlü desteğe hazırım” diye mesaj attı.

Başkan Aziz Yıldırım da “Ben kimseye kırgın değilim kardeşim. Niye kırgın olacakmışım? Alex’i niye sevmeyeyim! Sevmeyecek olsam taraftar yuhaladığı vakit gönderirdim. O iş başka o iş başka” dedi.
Kadıköy’de F.Bahçe-Beşiktaş derbisinin gerilimi, heyecanı, tartışmaları yaşanırken çok ilginç bir gelişme oldu. F.Bahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu, telefonunu gösterip, “Alex’ten mesaj var” dedi. Başkan Aziz Yıldırım, merak etmişti, “Hayrola?” diye sordu. Mahmut Uslu da Alex’in gönderdiği bu mesajı Başkan Aziz Yıldırım’a okudu.

BURADAN NE GEREKİYORSA YAPARIM

Alex, Mahmut Uslu’ya gönderdiği mesajda “Başkan bana kırgın olabilir. Hatta beni de sevmeyebilir. Ama ben başkanı seviyorum. Saygı duyuyorum. F.Bahçe’nin her zaman yanındayım. Yapacağım bir şey varsa F.Bahçe için her türlü desteği buradan vermeye hazırım. Her türlü desteğe hazırım” diyordu.

O GÜN TERCİH YAPMAMIZ GEREKİYORDU

Başkan Aziz Yıldırım, Alex’in “Başkan beni sevmeyebilir” sözüne itiraz etti. “Ben kimseye kırgın değilim kardeşim. Niye kırgın olacakmışım! Alex’i niye sevmeyeyim! Sevmeyecek olsam taraftar yuhaladığı vakit gönderirdim. O iş başka o iş başka. O zaman bir tercih yapmamız lazımdı. O tercihi yaptık” dedi.

TRANSFERDE İKNA SÜRECİNDE AKTİF ROL

Mahmut Uslu’ya gönderdiği bu mesajla Başkan Aziz Yıldırım’a zeytin dalı uzatan Alex, “Her türlü yardım” ifadesiyle F.Bahçe’nin Brezilya’dan yapabileceği transfer çalışmalarına katkı vermek istediğini ima etti. Alex, Brezilyalı futbolcuların F.Bahçe’ye transfer olmaya ikna sürecinde rol alabileceğini, futbolcuların form durumlarıyla ilgili scouting bilgisi verebileceğini vurguladı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın