Arnavutköyde Satılık Arsa

İstanbul birçok yeni yatırımın temellerinin atılması ve şehrin artık nüfus açısından doygunluğa ulaşması yeni yapılaşmaların ve oluşabilecek yeni semtlerin temelini oluşturuyor. Yaklaşık 20 milyon insana ev sahipliği yapmasıyla, şehrin hali hazırda var olan semtleri itibariyle yeterli olmadığı biliniyor. Bu doğrultuda yeni semt yapılanmaları, projelerin oldukça fazla olduğu semtlere doğru kayma durumunda. Bu orta ölçekli yatırımcıya büyük bir avantaj sağlıyor. Birkaç semtin bu konuda oldukça popüler olduğunu söylemek gerek.

İstanbul içinde yaklaşık olarak 4-4,5 milyonluk devasa yeni bir şehir ve Kanal İstanbul gibi dev projelere ev sahipliği yapan Arnavutköyde satılık arsa ilanları ile şimdiden geleceğe dair ipuçları veriyor. Arnavutköy’de sahibinden satılık arsa ilanlarının sayısındaki artış, ücret politikasında da kendini gösteriyor. Bölgenin aynı zamanda yapılması planlanan en büyük havalimanı projesiyle de şenlenecek olması arsa bedellerinin şimdiden artış göstermesine neden oluyor.

Satılık arsa ilanlarının son derece özenle seçildiği ve kullanıcılara sunulduğu internet sitemizde bütçenize en uygun arsayı bulacağınızdan eminiz. Özenle seçilmiş kriterler ve oldukça fazla görsellerle zenginleştirilmiş ilanlar size arsa alımı ve satımı konusunda oldukça büyük bir avantaj sağlayacak.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın