Biletleri Ucuz Almanın Tek Yolu

Sadece tatil dönemlerinde değil her dönem ucuz bilet bulabileceğiniz lisanslı bilet sitemizde otobüs bileti ve uçak biletlerini en avantajlı fiyat olanakları ile alabilir ve bu işlemleri dakikalık sürelerde halledebilirsiniz. Malumunuz artık tüm alışverişler internet üzerinden yapılmaktadır. Çünkü internet üzerinden yapılan tüm alışverişler daha ekonomik ve daha hızlı gerçekleşmektedir.

Ucuz Uçak Bileti Al

Otobüs firmaları ve havayolu şirketleri de en uygun fiyatlı biletlerini, promosyon ve kampanyalı biletleri sadece internet satışlarında sunmaktadır. Bu kadar avantajlı biletlere bir de sitemizin kullanıcı dostu uygulamalar eklendiği zaman biletler neredeyse bedava şekilde sunulmaktadır.

Sitemizden bilet almak için bilet sorgulama, kimlik doğrulama ve ücret ödeme adımlarının geçilmesi gerekmektedir. Bilet sorgulama bölümlerinde bilet tarihleri, saatleri ve hareket noktaları belirtilir ve sonrasında sorgulama işlemi ile bu kriterlere uygun olan tüm biletler karşınıza çıkar.

Ucuz Otobüs Bileti Al

Bu biletler arasından size en uygun olanı seçtikten sonra sistem sizden iletişim bilgilerinizi ister. Saniyelik sürelerde iletişim numaranıza bir kod gönderilir ve bu doğrulama kodunu sisteme girmeniz istenir.

Bu işlemlerden sonra ise son adım olan uçak bileti ve otobüs bileti ödemelerine geçilir. İster kredi kartları ile isterseniz de EFT yöntemi ile bilet ücretlerini ödeyebilirsiniz. Üstelik kredi kartlarına vade farksız ve komisyonsuz olarak taksit seçenekleri de bulunmaktadır. Tüm bu işlemler ise sitemizin 3D Secure güvenlik alt yapısı ile gerçekleşmektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın