Bu hafta Kiraz Mevsimi yeni bölüm varmı?

Her hafta cumartesi günlerinin sevilen dizisi Kiraz mevsimi yeni bölüm bu hafta ekranlarda. Yeni böümde heyecan dorukta.

Kiraz mevsimi yeni bölüm’de izleyenler şok olacak.Kiraz mevsimi yeni bölümde bakın neler yaşanacak.

Bana eskisi gibi bakana dek, seni öpmeyeceğim…”

Atölyede çıkan yangın Ayaz ve Mehmet için hem yeni bir dönemin, hem de Ayaz ve Öykü’nün hayatının tam ortasına dalacak davetsiz misafirlerin habercisidir. Bir yandan izlendiklerini bilmeden evde sürdürdükleri evcilik oyunu, bir yandan Ayaz’ın Halası Necmiye’nin kötücül senaryoları ile herkesin psikolojisini çökertmesi Öykü’yü iyice bunaltır.

Nikah için başvuru yapan ve kimse duymadan bu işi halletmeye çalışan Ayaz ve Öykü arasında ise işler biraz karışır. Evlilik konusunda kararsızlık yaşayan Öykü, Ayaz’dan zaman ister. Bu oyunu olabildiğince uzatıp işleri yoluna koymanın peşindedir. Öykü’deki tereddütü gören Ayaz ise bir karar alır.

Şeyma öğrendiği haberi Mete’ye vermekte gecikmez. Ancak Mete’den hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır. Bu süreçte Şeyma’nın yardımına koşacak kişi ise Şeyma için tam bir sürpriz olur.
Yangını Önem’in çıkardığını düşünen Monica, Mehmet’e şüphelerini anlatır. Önem’le konuşmaya giden Mehmet içinse yaptıkları bu konuşma her şeyin değişeceği ve dönüşeceği olaylara gebedir.
Ayaz için bir moral partisi vermeye karar veren İlker sadece erkeklerin katılacağı bu parti için özel bir organizasyon yapar. Ancak o gece sırlar ortaya çıkacak ve ortalık fena halde karışacaktır.

Cumartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi “Kiraz Mevsimi” yeni bölümüyle 28 Mart Cumartesi saat 20.15’te FOX’ta!

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın