Çatalca Kiptaş Konutları teslim tarihi!

Toplam 2 bin 138 daireden meydana gelen Çatalca Kiptaş projesi 6 katlı 180 blok biçiminde inşa edilecek. Çatalca Kiptaş Konutları teslim tarihi ayrıntıları haberimizde yer alıyo
‘Çatalca Kiptaş Konutları teslim tarihi’ bilgisine değinmeden önce projenin özelliklerinden bahsedelim. Ticaret alanlarının da bulunduğu projede daire alanları 83 m2’den başlıyor.

Kiptaş Çatalca Konutları daire planları

Daire alanlarının 83 metrekare ile 84 m2 olarak belirlendiği proje toplam 2 bin 138 daireden oluşuyor. 6 kat biçiminde yükselen proje toplam 180 blok olarak tasarlandı.

Çatalca Kiptaş Konutları sosyal alanları 

Konum bilgisine göre Çatalca’nın en üst etabında Rüzgar Enerji Santrali’ne yakın noktada hayata geçirilmesi planlanılan projede ortak seçenekleri içerisinde her daireye açık otopark, iki cami, 34 derslikli okul, geniş yeşil alanlar, çocuk oyun alanları, site yönetimi, güvenlik mevcut.

Kiptaş Çatalca Evleri ödeme planı

Satılık daireler için 20 bin TL peşinat ödenilince 19 bin 750 TL, 24 ay daha sonra teslim sırasında alınıyor. Kalan etab Kiptaş içeriğinde 24 ayda 0 faiz ile ya da banka kredisiyle ödenebiliyor.

Çatalca Kiptaş Konutları teslim tarihi!

Daire teslimlerinin 24 ay daha sonra yapılması planlanılan projede daire satışları kafaladı. Projedeki dairelerin fiyatları 139 bin 750 TL’den kafalangıç gösteriyor.

kaynak: http://emlakkulisi.com/catalca-kiptas-konutlari-teslim-tarihi/442598

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın