Cimbom’un 3 silahşörü !

Galatasaray’da Selçuk İnan, Umut Bulut ve Burak Yılmaz, takımın hücum hattında oldukça yüksek bir performans sergiliyor.

Spor Toto Süper Lig’de 25. haftayı lider tamamlayan Galatasaray’da Selçuk İnan, Umut Bulut ve Burak Yılmaz, Kasımpaşa deplasmanında attıkları birer golle 2-0’lık yenilgiden 3-2’lik galibiyete dönüşün gerçekleşmesinde önemli pay sahibi oldu.

3 futbolcu, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’nun göreve gelmesinin ardından ortaya çıkan hücum potansiyeline rakamlarla katkıda bulunmayı başardı.

Süper Lig’de Hamza Hamzaoğlu ile çıktığı 14 maçta 33 gol atarak bu alanda zirve yapan Galatasaray’da 3 oyuncudan en az biri, söz konusu tüm karşılaşmalarda ya gol attı ya asist yaptı.

Burak Yılmaz, Spor Toto Süper Lig’in son 14 haftasında 9 gol ve 3 asistle oynadı. Umut Bulut bu süreçte 7 gol ve 1 asist üretti. Selçuk İnan ise 3 gol ve 4 asist içeren bir performans sergiledi. Kısacası; Galatasaray, Hamza Hamzaoğlu ile ligde çıktığı 14 maçta 3 yıldızından toplam 19 gol ve 8 asistlik katkı aldı.

Son 14 Hafta  
Oyuncu                Maç       Gol         Asist

Burak Yılmaz      10           9             3
Umut Bulut         14           7             1
Selçuk İnan        12           3             4

Toplam               14          19           8

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın