Erkan Karabulut Bu Yaz Bodrum’a Moda Getirecek

Erkan Karabulut özel koleksiyon ve tasarımlarıyla yurtdışında ses getiren projelerini ve yabancı modaevleriyle sürdürdüğü işbirliğini bu yıl itibariyle Bodrum’da yapacağı özel organizasyonlarla moda s…

Erkan Karabulut özel koleksiyon ve tasarımlarıyla yurtdışında ses getiren projelerini ve yabancı modaevleriyle sürdürdüğü işbirliğini bu yıl itibariyle Bodrum’da yapacağı özel organizasyonlarla moda severlerle buluşturacak.

Kurumsal ticari danışmanlığın yanında özel tasarımlarıyla sürekli gündemde olan Erkan Karabulut, yurtdışında ses getiren projelerini ve yabancı modaevleriyle sürdürdüğü işbirliğini bu yıl itibariyle Bodrum da yapacağı özel organizasyonla moda severlerle buluşturacak. Uzun yıllar iş dünyasında ticari danışman olarak tanınan Karabulut, yeni projelerini Bodrum gibi özel bir yerde moda severlerle buluşturacak olmanın kendisini ayrıca motive ettiğini belirtti. Karabulut, “Geri sayım başladı çok konuşulacak ve herkesi çok şaşırtacak yeni projelerimi Bodrum’da açıklayacağım” dedi.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın