Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Samsun’da

Bakan Kılıç:- “(Hollanda-Türkiye milli maçı) Biz kendilerine inanıyoruz ve ümit ediyoruz ki ay yıldızlı bayrağımızı göğüslerinde taşıyarak en iyi şekilde temsil edecekler”

SAMSUN (AA) – Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Hollanda-Türkiye milli maçıyla ilgili, “Biz kendilerine inanıyoruz ve ümit ediyoruz ki ay yıldızlı bayrağımızı göğüslerinde taşıyarak en iyi şekilde temsil edecekler” dedi.

Kılıç, Samsunspor Kulübü’nü ziyaret ederek, Samsunspor Kulübü Başkanı Erkut Tutu ve takım oyuncuları ile bir araya geldi.

Bütün takımlara eşit yakınlıkta olduklarını vurgulayan Kılıç, Samsunspor’un kendisi için farklı bir öneme sahip olduğunu, takım oyuncularının üzerlerindeki sorumluluğu, ümitleri taşıyacaklarına inandığını dile getirdi.

Samsun’un artık bir spor şehri haline geldiğini belirten Bakan Kılıç, çok sayıda spor yatırımının da devam ettiğini aktardı.

Bakan Kılıç, bu akşam oynanacak Hollanda-Türkiye milli maçına da değinerek, şunları kaydetti:

“Milli takımımız bu akşam Amsterdam’da Hollanda ile bir müsabakaya çıkacak. Ümit ediyoruz ki başarılı bir sonuç alır. Ben Fatih hocanın da milli takım sporcularımızın da çok üst seviyede bir motivasyona sahip olduğunu biliyorum şu anda. Tabi ümidimiz milli takımımızın bu akşam galip gelmesi ama her sonuç tabi ki olabilir. Biz inanıyoruz ki milli takımımız bu akşam galip gelecek, yoluna devam edecek. Dolayısıyla onlara da buradan tekrar başarılar diliyorum. Biz kendilerine inanıyoruz ve ümit ediyoruz ki ay yıldızlı bayrağımızı göğüslerinde taşıyarak en iyi şekilde temsil edecekler.”

Görüşme, basına kapalı devam etti.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın