Kara Para Aşk Ne Zaman bitiyor

Ekranlarında sevilen dizisi Kara Para Aşk bu sezon sonunda ekranlara veda edecek.

Ekranlarında sevilen dizisi Kara Para Aşk bu sezon sonunda ekranlara veda edecek.Sosyal medya üzerinden şimdiden kara para aşk dizisinin bitmemesi için imza kampanyaları başladı.

Kara Para Aşk dizisi internette çıkan dedikodulara göre 50.bölüm’de yani bu sezon sonunda final yapacağı konuşulmakta. Kara Para Aşk dizisi reytinglerde eski popülerliğini gösteremiyor fakat kalıplaşmış bir takipçisi olduğu için her hafta sevilerek ve yeni bölümleri heyecanla bekleniyor.

Kara Para Aşk dizisinin bitip bitmeme konusunda yorumlarınızı bekliyoruz.

SON BÖLÜM

Hüseyin Ömer’in onları dinlediğinin farkında olmadan üç kişiyi de öldürdüğünü itiraf etmiş ve Metin’in tuzağına düşmüştür. Konuşmaların hepsine şahit olan Ömer deliye döner. Ve Hüseyin’in karşısına çıkar. Ömer acı ve öfke içindedir. Üstelik bütün bunları evlenmek üzere olduğu Elif’e anlatmak zorundadır. Ömer, Elif’e abisinin babasının katili olduğunu söyleyebilecek midir? Elif her şeyden habersiz kına gecesi ve nikah için hazırlanmaktadır. Ömer Elif’e gerçekleri nasıl söyleyeceğini bilemediği için ondan uzak durmaya çalışır. Elif bütün bunlara anlam veremez ama nikah günü gelip çatmış gelinliğini giymiştir. Ömer ve Elif her şeye rağmen evlenebilecek midir? Tayyar’ın Nilüfer’i öldürmeye çalıştığını öğrenen Metin ilk iş olarak Hüseyin’i Ömer’e vermiştir ve intikamının ikinci basamağına gelmiştir. Tayyar’ın karşısına çıkar ve silahını çeker. Metin bu kez Tayyar’ı öldürmeyi başarabilecek midir?

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın