Kırıkkale Halk Sağlığı Müdürü Dr. Feramiş Ender Güngüneş

Kırıkkale Halk Sağlığı Müdürü Dr. Feramiş Ender Güngüneş, sağlık hizmetlerinin vatandaşa daha iyi verilmesi için ilçe hastanelerinde denetimler gerçekleştiriyor.Kırıkkale Halk Sağlığı Müdürü Dr. Feram…

Kırıkkale Halk Sağlığı Müdürü Dr. Feramiş Ender Güngüneş, sağlık hizmetlerinin vatandaşa daha iyi verilmesi için ilçe hastanelerinde denetimler gerçekleştiriyor.

Kırıkkale Halk Sağlığı Müdürü Dr. Feramiş Ender Güngüneş, beraberindeki ilgililerle birlikte ilçe hastanelerinde denetimler gerçekleştiriyor. Bu kapsamda başlatılan denetim çalışmasının ilkini Karakeçili Entegre Hastanesinde gerçekleştiren Güngüneş, hastaları da ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Denetimin ardından ilgili birim müdürleri ile bir toplantı gerçekleştiren Güngüneş, denetimlerde rastlanan eksikliklerin kısa sürede giderilmesi çalışma yapılacağını ifade etti.

İçme suyu depolarının temizliği konusunda her ilçede çalışmalar yapılacağını aktaran Güngüneş, bir sonraki denetlemenin Yahşihan İlçesinde yapılmasının kararlaştırıldığını ifade etti.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın