Kurtlar Vadisi Pusu son 250.bölüm Kanal D izleyin

Kurtlar Vadisi Pusu 250.bölümde neler olacak? Polat Alemdar, özgürlüğüne kavuşabilecek mi? Alemdar’ın karşılaşacağı sürpriz isim kim oldu? Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde yaşananlar ve tüm detaylar haber7.com’da. Kurtlar Vadisi Pusu 250.bölümü fanatikleri büyük bir heyecanla beklenmişti.

Kurtlar Vadisi Pusu 250.bölüm izleyin

Kurtlar Vadisi Pusu 250.bölümde neler oldu?

Polat Alemdar’ın ekibi Yüce Majeste’nin teklifini kabul edecek mi? Onları bu zorlu süreçte neler bekliyor? Polat Alemdar’a kurulan bomba düzeneği nasıl durdurulacak?  Polat ve Yüce Majeste ikinci rauntta kozlarını paylaşmaya devam edecekler.

Fehmi ve Algis bir araya gelerek bir plan yaptı. Öte yandan konsey olan bitenlere karşı nasıl bir duruş sergileyeceğine karar verdi. Martin tüm bu kargaşada ilerlemeye devam etti. İkili oyununun bir sonraki aşamasına başladı bile.

Kurtlar Vadisi Pusu 247.Bölümde neler oldu?

Kurtlar Vadisi Pusu, hafızalardan silinmeyecek yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıkıyor…

 

Polat Alemdar, hocayı kurtarmıştır ve minnettarlığını Brandon’ a yol hediyesi vererek gösterir. KGT ve Lion timinin karşılaşması, SİS ekibinin de katılımıyla sert bir çatışmaya dönüşür. Lion Timi komutanı, ayağının tozuyla ziyaretlerine devam ederken, Can Bey’le konuşacakları çok şey vardır. Martin, Algis’e Cahit’le ilgili sırları anlatır. Bu sırada Cahit uzun zamandır beklediği Yüce Majeste ile görüşür. Fakat bu görüşme beklediği gibi gitmez. Tilki silahlarını almak için her yolu dener. Geri alana kadar da durmaya hiç niyeti yoktur. Leyla’yı ise büyük bir sürpriz beklemektedir.

 

Kurtlar Vadisi Pusu 246.Bölümde neler oldu?

Polat intikam peşinde!

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümüyle bu akşam Kanal D ekranlarında olacak. Bu haftaki bölüm’de Polat Alemdar, Brendan’a tekrardan ulaşıyor ve öldürüyor. Fakat yeni gelen Lion komutanı İhtiyarlar heyeti başkanı hoca’yı yakalıyor ve öldürüyor.

Bu hafta heyete saldırılardan sonra Polat nasıl bir tutum sergileyecek bu yeni bölümde göreceğiz.

Kurtlar Vadisi’inde 12 yılda kaç kişi öldü?

12 yılda neredeyse küçük bir ilçenin nüfusu kadar karakter mevta oldu

Ana karakter Çakır öldüğünde gıyabında cenaze namazı bile kılınmış, gazetelere ilan verilmişti. Bu hafta Kurtlar Vadisi’nde ölen karakterleri araştırdık.

36 milyon kişi Pusu’ya düştü

YouTube kanalında Türkiye’nin en çok izlenen dizisi olan Kurtlar Vadisi Pusu, iki ay içinde 36 milyon 305 bin kez izlendi. Bölümlerin toplam izlenme süresi 1350 yıl…

12 yıldır ekranların en çok izlenen dizisi olan ve başrolünde Necati Şaşmaz’ın yer aldığı ‘Kurtlar Vadisi Pusu’ başarısını internette de sürdürüyor. Her perşembe izleyicisiyle Kanal D ekranlarında buluşan dizi, internette Türkiye’nin en çok izlenen dizisi olma özelliğini açık ara sürdürüyor. Dizinin resmi Youtube kanalında her bölüm ortalama 1,5 milyon izlenme rakamına ulaşıyor. Kanal D’nin kendi internet sitesinden ise diziyi her hafta ortalama 1 milyon kişi izlerken, görme ve işitme engelliler için hazırlanan versiyonu da beğeni topluyor. Dizi Youtube da ayrıca İngilizce ve Arapça altyazılı olarak da izlenebiliyor.

 

711 milyon dakika

‘Kurtlar Vadisi Pusu’nun Youtube kanalında yayınlanan bölümleri 1 Ocak’tan beri 36 milyon 305 bin kez izlendi. Bölümlerin toplam izlenme süresi ise 711 milyon dakikaya denk geliyor. Bu rakam, bu yılın ilk iki ayında izleyicilerin diziyi izleme süreleri, toplamda 1350 yıla denk geliyor.

Sosyal medyada da lider

‘Kurtlar Vadisi Pusu’, Facebook, Twitter, Google Plus ve İnstagram’da da Türkiye’nin en çok takip edilen dizisi konumunda yer alıyor. Dizinin Facebook’taki resmi sayfasının 4 milyon 370 bin takipçisi var. ‘Polat Alemdar’ sayfasını ise 2 milyon 250 bin kişi takip ediyor. Dizinin yapım şirketi Pana Film ise 280 bin takipçiye sahip. Diziyi Twitter’da 115 bin, İnstagram’da ise 41 bin kişi takip ediyor.

MEMATİ

Çakır’ın, Polat Alemdar’ın can dostu. Gürkan Uygun’un oynadığı Memati, tam saadete kavuşacağı anda ölenler kervanına eklendi. Düğününde Polat’la karşılıklı oynarken vuruldu, can dostunun kollarında canını verdi.

İSKENDER BÜYÜK

Buyurun bir baş belası daha.. Polat’a neler çektirdi neler.. Onun dönemindeki aksiyon, entrikalar hiçbir dönem yaşanmadı Kurtlar Vadisi’nde… Ama hızlı koştu, çabuk yoruldu ve öldürülerek diziye veda etti. Musa Uzunlar, bir daha aynı popülerliği yakalayamadı.

ELİF EYLÜL

“Ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm, ben senin için yaşamayı göze almışım..” O zamanlar dillerden düşmüyordu Polat’ın Elif’e söylediği bu söz. Önce Ali’ye sonra ise yine aynı kişi olan Polat’a aşık oldu ama Özgü Namal’ın sonu da değişmedi…

ABDÜLHEY

Dizinin demirbaşlarından Abdülhey de sonunda pes etti. Kenan Çoban’ın 11 yıl boyunca canlandırdığı Abdülhey, 229. bölümde Mr. Key tarafından KGT’ye bırakılan bombanın patlaması sonucu öldü.

SEYFO DAYI

Güllü Erhan’ın tatlı belasıydı. Zaman içinde herkesin sevgilisi haline geldi. Ölümü bir sokak çatışmasında yediği kurşunla oldu. Nihat Nikerel, diziden 60 bölüm sonra, bu dünyadan ise 2009’da ayrıldı.

ŞEREF ZAZAOĞLU

Ali Sürmeli’nin canlandırdığı Şeref Zazaoğlu, kap-kaç baronu gibi bir şeydi. Her taşın altından o ve adamları çıkıyordu. Raconları, kendine has konuşma tarzıyla tam bir fenomen oldu yine de ölümden kurtulamadı.

MURO

Kurtlar Vadisi’nin unutulmaz karakterlerinden… Terör örgütünün şehir temsilcisiydi ancak zamanla Polat Alemdar’a yakınlaştı. Mustafa Üstündağ, kötü adam olarak girdiği diziden iyi adam olarak ayrıldı.

HALO AĞA

Sönmez Atasoy ya da dizideki ismiyle Halil İbrahim Kapar. Polat Alemdar’a yol arkadaşlığı yaptı aylarca. Birlikte çıktıkları memleketi kurtarma yolunda kalbine yenik düştü gerçek hayatta olduğu gibi…

LAZ ZİYA

İstemi Betil… Nam-ı diğer Laz Ziya. Vadinin efsane karakteri, mafyanın ağa babasıydı. Polat Alemdar’ın Baron’ları imha ettiği dönemde diziye esrarengiz bir şekilde öldürülerek veda etti. Betil, 2011’de gerçekten aramızdan ayrıldı.

SÜLEYMAN ÇAKIR

Dizinin efsane ismi Oktay Kaynarca’nın canlandırdığı Çakır, sert görünümlü ama vicdanlı bir mafya babasıydı. Ölümü tüm ülkeyi derinden sarsmıştı. Adına gazetelere ölüm ilanları verildi, gıyabında cenaze namazları kılındı.

ÖMER BABA

11 yıldır istikrarla Ömer Baba karakterini oynayan usta oyuncu Emin Olcay’ın vedası Kurtlar Vadisi Pusu izleyicilerine ekran başında hüzünlü anlar yaşattı. Polat Alemdar’la aynı safta yan yana namaz kıldığı sırada, secdedeyken hayata veda eden Ömer Baba, izleyicilerini hüzne boğdu. Polat’ın, Ömer Baba’nın öldüğünü anlayıp namazı bozmadan sessizce gözyaşı döktüğü an unutulmaz sahnelerden biri oldu.

AKILDA KALAN ÖLÜLER!

-Yüksel Arıcı-Pala

-Zafer Ergin-Mehmet Karahanlı

-Can Gürzap-Davut Tataroğlu

-Şahin Çelik-Haşim Ağa

-Selçuk Yöntem – Aslanbey

-Tarkan Tüzmen-Alper

-Osman Soykut-Aron Feller

-Ümit Acar-Ersoy Ulubey

-Ercan Eker-Barış

-Hüseyin Avni Danyal-Yalçın Bulut

-Hatice Şendil-Ebru Duru Alemdar

-Zafer Algöz-Yalçın Yıldız

-Şefik Onatoğlu-Çeto

-Didem Taslan-Gamze

-Ragıp Savaş-Fuat Tamer Tataroğlu

-Kerem Fırtına-Eren Eylül

-Nefise Karatay-Ahu Toros

-Tamer Yiğit-Ali Selçuk Toros

-Atilla Engin-Vural Seçkin

-Erdem Ergüney-Deli Hikmet

-Hakan Boyav-Kara

-Kuzey Vargın-Aksaçlı (Türkiye)

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın