Mircea Lucescu Fenerbahçe’ye geliyor

Rumen basını, Mircea Lucescu’nun Shakhtar’dan ayrılacağını,Tottenham’da oynayan vatandaşı Chiriches ile de söz kestiğini iddia etti. TV’lerde klipler bile dönüyor.

Türkiye’den gittikten sonra (11 yıldır Ukrayna’da) her hoca arayışında gündeme gelen Mircea Lucessu ile F.Bahçe’nin temasta olduğu iddia edildi. İsmail Kartal ile 4. yıldıza koşan Fenerbahçe’de sezon sonunda hoca değişikliği olacağı, 69 yaşındaki Rumen teknik adama iki yıllık teklif yapıldığı iddia edildi.

F.BAHÇE KLİPLERİ GÖSTERİLİYOR

Rumen TV’ler F.Bahçe ve Lucescu klipleri de yayınlarken, “Mircea 11 yıl sonra Shakhtar’dan ayrılacak. Fenerbahçe’nin teklifine ‘hayır’ diyemedi. Üstelik yanında Tottenham’da forma giyen Vlad Chiriches’i de götürecek” yorumları yapılıyor. Spor basını, Lucescu’ya 5 milyon euro önerildiğini de iddiaları arasına ekledi. Rumen basınına göre Luce’den F.Bahçe, yaşlı kurt hoca da Chiriches’ten söz aldı.

ÜÇ AYDIR FORMA GİYMİYOR

Rumen basınının yazdığı stoper Vlad Chiriches, Tottenham’da bu sezon 6 maçta forma giydi. Son lig maçına 28 Aralık 2014’te çıkan 25 yaşındaki stoperin piyasa değeri 8 milyon euro. 1.84’lük oyuncu defansın göbeğinin iki tarafında da forma giyebiliyor.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın