Piyasada Almaya Değer Tissot Saatler “modasaat.com” da!

Halihazırda piyasada değerlendirilebilecek pek çok saat bulunuyor. Bu yazımızda da bu saatlerden birkaçı hakkında bazı bilgiler vereceğiz. Bu saatlerden ilki Tissot saat markası olmaktadır. 1853 yılında kurulan Tissot markası o günden bugüne kadar kaliteden ödün vermeden emin adımlarla yolunda ilerleyen markalardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Marka geleneksel yapıdan ayrılmadan ve de günümüzde trend olan yenilikleri bünyesinde eriterek kullanmakta olan bu anlamda iki yüz seneye yakın bir zamandan beri saat üretmeye devam etmektedir. Aynı zamanda da dünyanın en büyük saat üreticisi ve distribütörü olarak da ismini kazımayı başarmıştır. İlk fabrikasını da İsviçre’nin bir kentinde kurmuşlardır. Koleksiyonlarına bir göz atıldığında hem spor hem de klasik bir tavırda olan saat ürünlerini, farklı ürünler kullanarak bunu ileri mühendislik teknolojisi ile de birleştiren Tissot markası, ilk cep saatini 1853, ilk anti magnetik saatlerini ise 1929-1930 senelerinde piyasaya sunmuştur. 1983’den beri de Swatch Group bünyesi altında faaliyetini tam hızıyla devam ettirmektedirler. Her saatin kendine has farklı özellikleri bulunuyor. tarih, kronometre, alarm, sıcaklık, deniz seviyesinden yükseklik, pusula gibi özellikler bunlardan bazılarıdır.
Saat sektöründe pek çok mağaza bu konuda faaliyet göstermektedir. Saat mağazaları hem online olarak hem de kendiniz gidip dilediğiniz saati seçme imkanı bulacağınız bir yer olarak sizlere hizmet vermektedirler. Ayrıca da çeşitli saat markalarının bir arada pazarlanması sayesinde de, çok farklı modelde ve markada seçim hakkına sahip olmaktasınız. Dünyaca ünlü olan markaların saatlerinin yetkili satıcısı haline gelen bu saat saat mağazaları müşterilerine daha kaliteli ve güvenli bir hizmet sunabilmek maksadıyla da online satış platformları oluşturarak sizlerin takdirini kazanmayı başarmıştır. Saat konusunda kapsamlı ve güvenli bir şekilde hizmet sunan bu platformlar dünyaca ünlü olan saat markalarını siz saat severlerle buluşturmaktadır. Aynı zamanda bu saatler Türkiye distribütörlerinin garantisi kapsamında yer almaktadır. Yine hiçbir şekilde buralarda orijinal olmayan, ikinci el olan, teşhir ya da ülkeye kaçak olarak getirilen saatlerin satışı kesinlikle yapılmamaktadır. Sipariş ettiğiniz saatler sizlere saatinizin faturası, onaylanmış garanti belgesi ve saatin orijinal kutusu ile beraber yollanmaktadır.

Bir diğer değerlendirilecek olan saat markası ise, Adidas olmaktadır. Adidas saat markası 1948 senesinde Adi Dasslar tarafından meydana getirilmiştir fakat marka aslında 1924 senesinden bu yana spor ürünleri ve kıyafetleri alanında küresel pazarda oldukça aktif bir şekilde yer almaktaydı.  Fakat gün geçtikçe saat konusunda da kolları sıvayan marka, bu alanda da son derece başarılı bir tavır sergileyerek, imzasını atmayı başarmıştır. Genel olarak yüz elli modelde saatleri olmasına karşın Adidas temel olarak iki farklı tarzda çalışmalarını yoğunlaştırarak, bu yolda ilerlemeyi tercih etmiştir. Bu tarzlar ise, spor yapılırken kişiye konforluğu yaratan saatler olmaktadır. Ve özel olarak futbol, basketbol gibi spor alanları adına tasarlanmıştır. Daha sonra da moda dünyasına bu şekilde spor şıklığını da getirmiş oldular. Ferahlık veren ve sportif olan renklerin bir arada kullanıldığı modellerdeki Adidas saatler, farklı ve renkli stilleri ile her seslenmektedir. http://www.modasaat.com/kategori/omega.aspx adresinden dilediğiniz modeli alarak güvenli bir biçime alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın