Rıdvan Dilmen’den şok iddia !

Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe-Beşiktaş maçında ev sahibi takımın yaptığı oyuncu değişikliği ile ilgili şok bir iddiada bulundu.

Rıdvan Dilmen’den şok iddia: Kartal oyuncu değişikliği için Emre’ye sordu…

Teknik direktör İsmail Kartal’ın, 48. dakikada sakatlanan Kuyt’un yerine Bekir İrtegün’ü almak istediğini ancak sonradan vazgeçtiğini öne süren Dilmen, şunları söyledi:
 
“İsmail Kartal Bekir İrtegün’ü oyuna almaya hazırlanıyordu. Ancak Emre ile sorduktan sonra sanırım vazgeçti ve Diego’yu sahaya sürdü. Böyle bir durum yoksa özür dileriz. Ama gerçekçi konuşmak gerekirse vaziyet böyle. Aralarında başka bir konuşma da geçmiş olabilir. Ben zaten Diego değişikliğini bekliyordum ama değişikliği Emre yaptıysa oyuncular da formayı çıkarıp gider.”

“EMENIKE BUNDAN SONRA ZOR…”
Rıdvan Dilmen’in maçla ilgili diğer yorumları şöyle:
“Emenike’nin Fenerbahçe’de işi bundan sonra çok zor. Taraftar silmiş Emenike’yi. İsmail Hoca, kazanmak için çok uğraştı ama buna çabalarken oyuncuyu kaybetti. Emenike devre arasında evine gitmiş. Doping kontrolü varsa ne olacak, ve numarası çıkarsa? O kadar çok soru var ki. Fenerbahçeli futbolcuları oynanan oyundan çok, 47. dakikadan sonra oyuncu değişiklikleri hakları bitmesinin ardından çok mücadele ettiler. Beşiktaşlı oyuncular biraz pas yapınca Fenerbahçeli oyuncular ümitsizliğe kapıldı.

“SAHANIN EN İYİSİ EGEMEN’Dİ”
Egemen Korkmaz, bugün sahanın en iyi oyuncusuydu. Beşiktaş’ın kafasında puan farkını korumak vardı. Beşiktaş’a 1 puanı verseler Bilic hemen gidecek bir havadaydı. Beşiktaş, Fenerbahçe’yi tedirgin etti, tedirgin edecek kadar da pozisyon buldu.
 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın