Şahin Irmak galada nişanlısını şok etti

Kocan Kadar Konuş filminin galasında Şahin Irmak nişanlısı Asena Tuğal’ı şok etti.

20 Nisan 2015 haftası vizyona giren ‘Kocan Kadar Konuş’ filminin başrollerini Ezgi Mola ve Murat Yıldırım paylaşıyor. Filmin galası geçtiğimiz hafta yapıldı. Kocan Kadar Konuş filminin galasına ünlüler akın etti. 

Başrollerini Ezgi Mola ve Murat Yıldırım’ların paylaştığı Kocan Kadar Konuş filminin galasına katılan taze nişanlılar Şahin Irmak ve Asena Tuğal basın mensuplarının’Evlendikten sonra hemen çocuk yapmayı düşünüyor musunuz? ‘ sorusuna Şahin Irmak öyle bir cevap verdi ki nişanlısı Asena Tuğal’i hem utandırdı hem de zor anlar yaşattı.

1-20150322165147.jpg

BKM’nin tartışmasız en komik yüzlerinden olan Şahin Irmak yine yaptı yapacağını. Basın mensuplarının ‘Evlendikten sonra hemen çocuk sahibi olmayı düşünüyor musunuz? diye sorunca Şahin Irmak ‘Tabiki, zaten çocuk yapmak için evlenmiyor muyuz, ben onun için evleniliyor sanıyorum öyle değil mi yoksa’ diye cevap verdi. Nişanlısı Asena Tuğal bu cevap karşısında şok oldu. Ne diyeceğini bilemeyen Asena Tuğal, ‘İnşallah tabi ki,’ demekle yetindi.

Şahin Irmak nişanlısı Asena Tuğal’i nişan törenlerinde ateşli bir öpücükle kutlamış, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın