Sertap Erener’in yeni aşkı

Demir Demirkan ile 18 yıllık birlikteliği biten Sertap Erener yeni bir aşka mı yelken açtı ?

Sertap Erener geçtiğimiz yıl 18 yıl birlikte yaşadığı sevgilisi Demir Demirkan ile ayrılma kararı alarak magazin gündemine bomba gibi düştü.

Sertap Erener ve Demir Demirkan aşkını ihanetin noktalığı dedikodular arasındaydı. Demir Demirkan’ın lise aşkı Seda İnce tekrar birlikte olma kararı alması sonucu Sertap Erener’i terk etti. Basında haklarında çıkan haberlerin önünü kesmek için Sertap Erener, Demir Demirkan’a konuşma yasağı getirdi. Taraflar her ne kadar ilişkilerinin bitişini üçüncü şahıslara bağlamasalarda ertesi günlerde sık sık Seda İnce ile görüntü veren Demir Demirkan o dedikoduları bir noktada doğruladı.

indir.20150323095855.jpegMilliyet’ten Abdullah Malkoç’un haberine göre; Sertap Erener çok da uzun sürmeyen yalnızlık döneminden sonra şimdilerde iddaya göre yakın arkadaşı Can Bonomo’nun gitaristi Emre Kula ile birlikte. 50 yaşındaki Sertab Erener yakın arkadaşı Can Bonomo’nun orkestrasında gitar çalan Emre Kula (30) ile aşk yaşamaya başladı. Sertab Erener 18 yıl birlikte olduğu müzisyen Demir Demirkan’dan, Eylül 2014’te ayrılmıştı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın